Біздің жетістіктер

   «Қысқы ертегі» І кезең бейнелеу өнерінің облыстық конкурсына жүлдегер дайындағаны үшін дипломмен марапатталды.   

    «ZIAT» Ғылыми-әдістемелік орталығымен ұйымдастырылған «Педагогикалық ізденіс» атты ІІ Халықаралық оқытушылар сайысында «Сабақ» номинация бойынша  ІІІ –орынға ие болған  бастауыш сынып  мұғалімі  Кенжебаева Карлыгаш Токтаровна дипломмен марапатталды.

    «ZIAT» Ғылыми-әдістемелік орталығымен ұйымдастырылған «Педагогикалық ізденіс» атты ІІ Халықаралық оқытушылар сайысында «Педсовет » номинация бойынша  І –орынға ие болған  директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары   Кенжебаева Карлыгаш Токтаровна дипломмен марапатталды.

                                    

   «ZIAT» Ғылыми-әдістемелік орталығымен ұйымдастырылған «Педагогикалық ізденіс» атты ІІ Халықаралық оқытушылар сайысында «Сабақ» номинация бойынша  І –орынға ие болған тарих пәні мұғалімі Солтанова Ботагоз Каировна дипломмен марапатталды.

 

                          

       Май ауданының білім беру бөлімі Тұңғыш Президент күніне орай аудандық конкурс «Тұңғыш Президентке туралы өлеңдерді мәнерлеп оқу» бағытында ІІІ орынға иеленген 8 сынып оқушысы Буланбаева Дильяра.

Ұстазы орыс тілі мен әдебиет пәні мұғлімі   Анафина Алия Нургазиновна

   

    Кожина Мадина

Май ауданының білім беру бөлімі аудандық «Жарқын болашақ» олимпиадада «Тілші- әдебиетшілер» конкурсында ІІІ орынға иеленген.

Жетекшісі қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі Кожина Замзагуль Сутешовна

Май ауданының білім беру бөлімі аудандық ғылыми жоба жарысында ІІ орынға иеленген.

 Май ауданының білім беру бөлімі аудандық пән олимпиадасында математика пәнінен ІІІ орынға иеленген.

Жетекшісі математика пәні мұғалімі Сейсембаева Кульбайрам Жумашевна

 

 

Мектепішілік пән олимпиадасында математика пәні бойынша жүлдері орынға иеленген оқушылар тобы. Олар: 5сынып оқушысы Айтпай Аделия, 7сынып оқушылары Сабыр Ұлан, Ахметова Сания, Ризолла Ізмұхамед, 8сынып оқушылары Маулен Манаргүл, Буланбаева Дильяра, 9 сынып оқушысы Буланбаев Назымбек, Нығмет Нұржан 

Жетекшісі математика пәні мұғалімі Бикенова Сандугаш Советовна

  

Мектепішілік пән олимпиадасында физика пәні бойынша жүлдері орынға иеленген 11 оқушысы Жұмажан Арман.

 Жетекшісі физика пәні мұғалімі Лауенов Ерасыл Ерланович

 

  

 Тусупбекова Дана Ерболатовна
Аудандық пән олимпиадасында бастауыш сынып бойынша І орын иегері. «Дарынды балаларға- талантты ұстаз» облыстық педагогикалық олимпиадасының сертификатпен иеленді.
Май ауданының 75 жылдығына арналған аудандық «Май аруы» байқауының ІІІ орынның иегері.
Бастауыш сынып мұғалімдереніңі қашықтық олипиадасының қатысушысы. «Менің үздік презентациялық сабағым» атты республикалық сайысының ІІІ орын иегері.

 

«Жайдарман-2013»

Аудандық ойын-сауық сайысының 3 орын иегері «Жастар»командасы. Жетекшісі Лауенов Ерасыл Ерланұлы. 

 

Аудандық күрес жарысының женімпаздары

Гросс Дидар, Оразгалин Азамат, Рысбек Мақсат, Нығмет Нұржан, Нығмет Насихат.

Жетекшісі Багимжанов Рустем 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

This entry was posted in Біздің жетістіктер. Bookmark the permalink.

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды.